Hyundai herkesi SUV sahibi yapacak! Bayon fiyatlarında Mart fırsatı!

SUV pazarında rekabet gerçekten de çok yoğun. Çünkü tüketicilerin alternatif havuzu gerçekten de çok geniş.

Ucuzundan pahalısına tüketiciler hem B-SUV hem de C-SUV noktasında önemli seçeneklere sahip. Ülkemizde ilgi gören modellerden birisi de Hyundai Bayon. Aslına bakarsanız Bayon tam olarak bir SUV değil. Ancak yerden yüksek yapısı, onun bir hatchback de olmadığını bizlere gösteriyor. Dolayısıyla araç daha çok SUV sınıfında konumlandırılıyor.

Hyundai Bayon’un kendi segmentindeki en önemli rakibi ise şüphesiz Fiat Egea Cross. İki aracın da yüksekliği ve özellikleri neredeyse aynı. Konfor ve yol tutuş noktasında da birbiriyle benzeşen bu iki araba, aynı tüketici kitlesine hitap ediyor. Bu da elbette iki araç arasında ciddi bir rekabet olduğunun göstergesi.

Normal şartlarda iki model arasında fiyat noktasında çok fazla bir farkın olmadığını söyleyebilirdik. Ancak Hyundai Bayon’a gelen son zammın sonrasında bu durum tersine döndü. Baz donanım seviyesinde yapılan 35.000 TL‘lik zam, elbette tüketicilerin seçiminde pay sahibi olacaktır.

Çünkü Hyundai Bayon daha geçtiğimiz ay 995.000 TL’lik fiyat etiketiyle kullanıcılara göz kırpıyordu. Şimdi ise bu bedelin 1 milyonu rahat şekilde aştığını görüyoruz. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Hyundai Bayon’un donanım seçenekleri ve fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım.

1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Manuel

Fiyatı: 1.030.000 TL

1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Otomatik

Fiyatı: 1.065.000 TL

1.4 MPI 100 PS Style Benzin Otomatik

Fiyatı: 1.120.000 TL

1.4 MPI 100 PS Elite Benzin Otomatik

Fiyatı: 1.225.000 TL

1.0 T-GDI 100 PS Style Benzin DTC

Fiyatı: 1.190.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x